Stworzenie bloga/strony internetowej "Wojowniczka Niepokalanej"

Wstęp

Witajcie Kochani. 

Jestem niewolnicą Matki Bożej według Świętego Ludwika Grignion de Montfort od dwóch lat , pragnę działać w internecie na Chwałę Bożą i Niepokalanej, ukazywać jak piękne może być życie kobiety przy Sercu Maryi. Jestem założycielką mediów społecznościowych : wojowniczka Niepokalenej oraz niedawno Perła Króla. 

Obiec strony są prowadzone w wartościach chrześcijańskich z miłością do Niepokalanej. Jedna strona jest szczegołnie poświęcona ewanegelizacji, gdzie każda dusza znajdzie coś dla siebie, druga jest bardziej poświęcona kobietom, aby ukazywać piękno Córki Króla w mojej codzienności z Panem Bogiem i Maryją. 

Ewangelizacja

Opis projektu

Moim marzeniem jest odkąd założyłam wojowniczkę Niepokalenj oraz jeszcze mocniej zaczęło to ew mnie pracować jak założyłam Perłę Króla założenie Bloga, abym mogła dzielić się swoją codziennością, swoimi zainteresowaniami związanymi z modą, urodą, fotografią, moją artystyczną duszą, którą odkryłam dzięki Mamusi Niebieskiej. 

Pragnę, aby Blog był prowadzony dla Maryi, aby była bardziej znana i kochana, głónie ta część strony, która będzie ewanelizacyjna dla wszystkich, oraz aby część strony dla kobiet ukazywała, że można ubrać się, umalować pięknie dla Pana Boga, nie obrażając go, ale aby przez nasz wizerunek ludzie mogli zobaczyć nasze piękno, które daje nam Bóg, aby widzieli to Boże piękno, piękno Niepokalanej. Dzisiaj świat promuje, że czym bardziej kobieta się rozbierze tym jest piękniejsza, też kiedyś tak myślałam - kult ciała. Najlepsza Mama ukazała mi Prawdę, ze nie o to chodzi , piękne jest ciało, kiedy piękna jest dusza, a dusza jest piękna, kiedy jest czysta. Tego nauczyła Maryja mnie, myśle, że przez tę stronę będzie także pragnęła nauczyć tego każdą osobę, kobietę, która będzie naszą obserwatorką. 

Ewangelizacja

Cel

Celem zbiórki jest głównie uzbieranie kwoty na szablon dla bloga, który będzie na mojej osobistej stronie, nie na blogspocie. Od dłuższego czasu czeka na otwarcie, ale z braku pieniędzy nie mogłam sobie na to pozwolić, pan informatyk czeka tylko, aż uzbieram kwotę i zaczyna działanie. Nie jestem pewna, czy ujmę to wszystko na jednej stronie, czy będę prowadziła dwie, to się okaże, reszte pieniędzy jeśli się uzbiera będzie na rozwój bloga, kanału, mojej działalności w internecie, marzy mi się także mikrofon, więc może to, napewno dobrze wykorzystam dla was te pieniążki. Z serca dziękuję, za dobre i hojne wasze serca, za każdą złotówkę i udostępnienie. 

Ewangelizacja

Autor / zespół projektowy

Maria Piela  - założycielka mediów społecznościowych - wojowniczka Niepokalanej oraz Perła Króla

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCLB96qjb7jzPS0yjIYUUGaQ

Facebook : https://www.facebook.com/wojowniczkaNiepokalanej/

Facebook/Perła Króla https://www.facebook.com/perlakrola/?modal=admin_todo_tour

Instagram: https://www.instagram.com/wojowniczkaniepokalanej/

Instagram/Perła Króla https://www.instagram.com/perlakrola/

Ewangelizacja

Ewangelizacja

Dlaczego chcemy zrealizować ten projekt?

Pragnę zrealizować ten cel, aby Niepokalana była bardziej znana i kochana, aby zaszczepić Miłość do Niej każdemu kto wejdzie na Bloga, aby cały świat rozkochał się w najpiękniejszej Kobiecie Wszechświata. 

Ewangelizacja

Zaufaj i działaj

Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.