Rozwój katolickiego portalu randkowego

Wstęp

„Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam (…) Dlatego to mężczyzna opuszcza ojca swego i matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem”(Rdz2). Każdy z nas pragnie miłości, a Jezus, który sam jest Miłością, chce, abyśmy byli szczęśliwi. Szukasz swojej drugiej połówki? Marzysz o duszy oddanej Bogu? Chcesz poznać kogoś, z kim będziesz mógł przejść przez życie i wzrastać w wierze?


Katolikus, to zaufany portal randkowy, dzięki któremu możesz zawierać nowe znajomości z ludźmi tak jak Ty, wyznającymi chrześcijańskie wartości.

Projekty internetowe

Opis projektu

Bardzo chcemy się rozwijać i łączyć ludzi w katolickie pary, które do ołtarza poprowadzi sam Bóg. Zależy nam, aby portal był darmowym miejscem poznania nowej osoby. U nas nie ma opcji „Premium” za pieniądze.


Dlatego na tym etapie chcemy prosić Państwa o pomoc w realizacji tego dzieła. Nie jesteśmy tylko portalem randkowym, których w sieci jest sporo. Chcemy poprzez sekcję „Duchowych inspiracji” oraz bloga również zachęcać do modlitwy, refleksji czy do wysłuchania rekolekcji. Jesteśmy przekonani, że poprzez tego rodzaju działania prośby o znalezienie dobrego męża/żony zostaną wysłuchane.


Obecnie strona jest utrzymywana z prywatnego dochodu i stoi w miejscu, ponieważ nie możemy sobie pozwolić na kolejne inwestycje.

Cel

Uzbieranie określonej kwoty, która jest niezbędna do dalszego i prawidłowego funkcjonowania katolickiego portalu randkowego https://katolikus.pl

Uzyskane środki zostaną przeznaczone na prawa do grafiki z możliwością jej aktualizacji, dostosowanie witryny pod wymogi RODO (wdrożenie checboxów przy rejestracji), opłatę copywritera na rozwój nowych artykułów. Jeżeli zebrana kwota przewyższy najśmielsze oczekiwania, środki zostałyby przeznaczone jeszcze na działania promocyjne na zewnątrz.  

 

Projekty internetowe

Autor / zespół projektowy

Adam Gorczyński - założyciel portalu "Katolikus"

Dlaczego chcemy zrealizować ten projekt?

Nasz portal ma pomóc w poszukiwaniu drugiej osoby, nawiązaniu znajomości, spotkaniu. Chcemy ułatwić naszym Użytkownikom to, z czym tak często mogą mieć na co dzień problem – wykonanie pierwszego kroku. Mamy nadzieję, że w przyszłości za pośrednictwem Katolikus zawiąże się wiele szczęśliwych i trwałych małżeństw, gdzie pierwsze miejsce zajmuje Bóg.

Jednak, abyśmy mogli realizować założone cele, niezbędna jest pomoc darczyńców, za którą już teraz z całego serca bardzo dziękujemy!

 

Projekty internetowe

 

 

 

 

 

Zaufaj i działaj

Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.