Zmieniaj świat na lepszy

Czy kiedykolwiek marzyłeś, aby zmieniać świat na lepsze? Czy chciałeś mieć wpływ na to, by było w nim więcej miłości, pokoju i przebaczenia? A może pragniesz, żeby więcej ludzi było po prostu szczęśliwych? Jesteśmy przekonani, że tak! My również tego pragniemy i chcemy przyczynić się do nieustannego dzielenia się dobrem, które mamy. 
 
Nie jest to jednak możliwe bez Tego, który stworzył ten wspaniały świat. Sami z siebie nic nie możemy, ale “wszystko możemy w Tym, który nas umacnia” (Flp 4,13). Pragniemy, aby coraz więcej ludzi spotkało Jezusa, by mógł On przemieniać ich życie. Z głębi serca chcemy, by Pan Jezus był głoszony i uwielbiony w wielu dziełach, do których powołuje różnych ludzi, o różnych talentach, w różnym wieku i w końcu z różnych miejsc w Polsce i na świecie.  

Nasze pragnienie, z nieodzowną pomocą łaski Bożej, zostało wcielone w czyn w postaci portalu crowdfundingowego; narzędzia, dzięki któremu wielu twórców i projektodawców będzie mogło tworzyć i rozwijać Boże inicjatywy (te małe, jak i te duże), które będą przemieniać nasze życie, życie naszych bliskich, znajomych, a także społeczności w Polsce oraz za granicą.  

Jeżeli jesteś twórcą lub projektodawcą i planujesz zebrać środki na pokrycie realizacji swojego projektu, to zachęcamy Cię abyś zrobił/a to na naszym portalu. Jeżeli jesteś darczyńcą i chcesz wspomagać finansowo wybrane przez siebie dzieło, to zapraszamy Cię do wspierania projektów, które aktualnie znajdują się na naszym portalu Udasie.pl   

Do tej pory, dla wielu twórców i projektodawców, zdobycie środków finansowych na realizację Bożych dzieł było najczęściej dość trudne i długotrwałe. Od teraz to się zmieni! 

Chcemy zmieniać świat na lepszy tu i teraz! Chcemy dzielić się dobrem ze wszystkimi! 


 

Zaufaj i działaj

Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.