udasie.pl poleca
Muzyka Warszawa
Wspomóż mnie w zakupie gitary na koncerty!

Wstęp

Cześć wszystkim!

Zwracam się do Was z pokorą i prośbą o wsparcie w realizacji mojego muzycznego celu.
Pragnę oddawać chwałę Bogu przez profesjonalne występy. Ale życie rockowego gitarzysty to nie tylko chwile blasku ;), to również potrzeba odpowiedniego i drogiego sprzętu. Dlatego potrzebuję Waszej pomocy w zakupie drugiej gitary, aby zapewnić nieprzerwane i profesjonalne występy, na kupno której nie mogę sobie pozwolić w obecnej chwili.

Opis projektu

Gram w zespole „Redhead Hero”
Muzyka jest naszym sposobem na przekazywanie dobrych wartości, oddawanie chwały Bogu, jest również naszym świadectwem. Podczas koncertów, niezależnie od tego, czy gra się w małym klubie czy na dużym festiwalu, awarie sprzętu mogą się zdarzyć (najczęściej zerwanie struny). W takich sytuacjach gitara zapasowa jest niezbędnym narzędziem, które pozwala na profesjonalne kontynuowanie występu bez przestojów.

Cel

Mój cel jest prosty - zebranie funduszy na zakup gitary backup'owej, która umożliwi mi kontynuowanie mojej muzycznej służby w sposób profesjonalny. Kwota, którą zamierzam zebrać, wynosi 3000zl. Każdy przekazany wkład będzie ogromnym wsparciem i zbliży mnie do realizacji tego celu.

Autor / zespół projektowy

Konrad - KoNy
Muzyka

Dlaczego chcemy zrealizować ten projekt?

Poprzez wsparcie tego projektu, stajesz się współuczestnikiem mojej duchowej rockowej podróży i przyczyniasz się do podniesienia poziomu i profesjonalnego podejścia do naszych występów, w które wkładamy dużo serca i zaangażowania.

 

Dziękuję za poświęcony czas i za wszelkie wsparcie, jakie możesz mi udzielić. Jeśli podzielasz moją pasję i chciałbyś wesprzeć ten projekt, serdecznie Cię do tego zapraszam.

 

PAX!

Konrad

Zaufaj i działaj

Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.