Wielkanocny Koncert Uwielbienia 2019 w Niedzielę Miłosierdzia

Wstęp

Jako Inicjatywa Otwarte Uwielbienie chcemy prosić Cię o wsparcie finansowe organizacji Wielkanocnego Koncertu Uwielbienia, który odbędzie się w Niedzielę Miłosierdzia 28.04 w altance Parku Miejskiego w Nowym Targu o godzinie 15.00. Jest to wielkie święto w mieście, podczas którego ogłaszamy, kim jest Ten, który króluje w naszym życiu.

Ewangelizacja

Opis projektu

Esencją tego  wydarzenia jest dynamiczne, radosne, pełne wiary uwielbienie, animowane przez członków wspólnoty Dziewiczy Orszak Baranka oraz zaprzyjaźnionych muzyków. Jest to jedno z comiesięcznych spotkań Otwartego Uwielbinia, na których w kościele p.w. Św. Katarzyny coraz więcej ludzi wspólnie się zbiera i uwielbia Boga.

Ewangelizacja

Cel

Działania finansowe, których celem jest uwielbienie Boga w mieście obejmują opłacenie muzyków, kosztów promocji, przyborów dla dzieci, przekąsek i transportu dlatego prosimy Cię o wsparcie. Wierzymy, że wspólnie zorganizujemy wydarzenie, które spodoba się Panu.

Ewangelizacja

Autor / zespół projektowy

Organizatorem jest wspólnota Dziewiczy Orszak Baranka Ap 14,1-5. Powstaliśmy w 2000 roku jako grupa młodych skupionych wokół śpiewania i uwielbiania  Boga. Od 2003 roku spotykamy się w Salce Ducha Świętego przy parafii św. Katarzyny. Dziś otrzymujemy zachętę do tego by otworzyć na Uwielbienie Nowy Targ a może nawet Podhale, etc.

więcej na www.orszakbaranka.pl 

Ewangelizacja

Ewangelizacja

Ewangelizacja

Dlaczego chcemy zrealizować ten projekt?

Niedziela Miłosierdzia to święto, które ukazuje nam jedną z najpiękniejszych cech Boga, który stał się Człowiekiem i pokochał jak nikt inny. Tą miłością zmienił nasze życie. Chcemy to opowiedzieć. Tak jak umiemy. Uwielbić Boga i dziękować za Jego dzieła.

Ewangelizacja

Zaufaj i działaj

Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.