Rozwój kanału Wdzięczne Serce na YouTube

Wstęp

Kanał Wdzięczne Serce stworzyłam po to, by dzielić się z Wami Bogiem, moimi przemyśleniami i zachwytem nad życiem. Pragnę razem z Wami uczyć się doceniania, przyjmowania i wdzięczności za wszystko, co dostajemy. Dzisiaj pragnę rozwinąć swój kanał i chcę zaprosić do wsparcia mojego projektu. Wspólnie możemy działać i rozwijać się na Chwałę Pana!

Ewangelizacja

Opis projektu

Moją receptą na szczęście jest wdzięczność Bogu za wszystko, co mam. Stąd nazwa kanału Wdzięczne Serce. Głęboko w to wierzę, że kiedy będziemy budowali radość na Bogu, będziemy zawsze szczęśliwymi ludźmi. Niezależnie od warunków i sytuacji. Mówiąc do Was, koncentruję się na pozytywach-na tych milionach prezentów, które codziennie dostajemy od Boga. Razem z Wami odkrywam Boże łaski i błogosławieństwa i mówię o tym, jak je wykorzystać w życiu codziennym. Wspólnie uczymy się dbać o rozwój duchowy, ale też osobisty. Poprzez regularne spotkania z Wami na kanale Wdzięczne Serce, budujemy osobistą relację z Bogiem, uczymy się dbać o radość i pokój w sercu, odkrywamy nasz potencjał dany od Boga, odczytujemy historię Bożego prowadzenia w życiu każdego z nas, wprowadzamy do codzienności dobre nawyki.

Do tej pory, czyli już od ponad trzech lat, nagrywałam dla Was telefonem komórkowym ustawionym na stosie książek na parapecie :) Przyszedł czas na to, by zadbać nie tylko o wartość kanału, ale też jakość produkowanych materiałów.

Cel

Przede wszystkim pragnę dzielić się radością i dobrym słowem. Myślę, że to najpiękniejsze, co mogę dać od siebie, Codziennie doświadczam tego, że słowa mają moc. Moja historia pokazuje mi, że kiedy mówię o tym, co dobre, co piękne i co Bogu przyjemne, mówię z Bożą Mocą i wydaje to owoc w sercach tych, którzy słuchają. Dlatego też moim celem jest dalej dzielić się z Wami Dobrą Nowiną i umacniać Was na duchu.

Żeby podnieść jakość produkowanych materiałów, na początku chciałabym zebrać kwotę 5000 zł na podstawowy sprzęt do nagrywania filmów:

1. Aparat Canon EOS 90D
2. Obiektyw Canon 18-55 mm IS STM
3. Mikrofon Rode

Autor / zespół projektowy

Oprócz zacnej roli youtubera, jestem też coachem chrześcijańskim. Gabinet, który prowadzę, jest miejscem, w którym mogę spotkać się z Wami na żywo i obserwować, jak Boża Moc, która przemienia i odnawia, dotyka Waszych życiowych historii. Mam za sobą ponad 500 godzin spotkań z ludźmi, którzy pragną zmiany i są gotowi, by odkryć siebie, swój potencjał i możliwości, które dostają codziennie od Boga. Widzę, jak Bóg poprzez słowa, które wypowiadamy podczas naszych rozmów, uzdrawia wnętrza tych ludzi.

   Moje życie prywatne jako Kingi, która studiuje, spędza czas z rodziną, przyjaciółmi, ukochanym chłopakiem, też jest moją ważną inspiracją. Na kanale opowiadam Wam historie moje i moich bliskich, oraz te, które poznaję podczas rozmów z drugim człowiekiem. Na bieżąco dzielę się z Wami moimi odkryciami dotyczącymi ludzi i relacji, natchnieniami, które dostaję na modlitwie i w ciągu dnia.

 

Nagrody

50 zł - podziękowanie w formie mailowej i dobre słowo

100 zł - 400 zł - podziękowanie w formie vlogowej

500 zł - 900 zł - podziękowanie w formie vlogowej i wiadomość z dobrym słowem

1000 zł - uzyskanie tytułu przyjaciela kanału Wdzięczne Serce

Dlaczego chcemy zrealizować ten projekt?

Z całego (wdzięcznego) serca zachęcam Wam do wparcia zbiórki. Wpłacone pieniądze to inwestycja nie tylko w sam rozwój kanału na Youtube, ale w nasz wspólny rozwój duchowy. Dzięki Twojej materialnej pomocy będę miała szansę, by dalej dzielić się tym, co niematerialne-radością i dobrym słowem. Żyjmy wśród Bożych łask i bądzmy przy Bogu prawdziwie szczęśliwymi ludźmi! Już teraz dziękuję Wam i Bogu za każdą złotówkę!

 

Zaufaj i działaj

Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.