udasie.pl poleca
Muzyka Warszawa
"Pokochaj jeszcze raz" – wydanie płyty

Wstęp

„POKOCHAJ JESZCZE RAZ” to tytuł powstającej płyty, a zarazem wezwanie, do którego zostaliśmy zaproszeni w listopadzie ubiegłego roku. Wszystko zaczęło się od błahej myśli. Myśli, która przerodziła się w modlitwę i pytanie do Boga o to, czy mamy podjąć się tego dzieła, czy pomysł na nagranie płyty pochodzi od Niego. Odpowiedź przyszła w trakcie zespołowego uwielbienia. Otrzymaliśmy głębokie przeświadczenie, że Bóg od dawna przygotowywał nasze serca na wejście w ten projekt. Projekt życia. Dotknęły nas także słowa - bardzo dobitne - pochodzące od naszego patrona, św. Jana Pawła II: “Nie czas wstydzić się Ewangelii, ale czas głosić ją na dachach”. To one utorowały nam drogę do rozpoczęcia kolejnej, muzycznej wędrówki. Do szerzenia historii o tym, jak ODWAŻYĆ SIĘ NA MIŁOŚĆ.


Muzyka

Opis projektu

10 utworów. 10 historii o poszukiwaniu miłości. To one będą tworzyły fundament płyty, złożonej z życiowych doświadczeń jej twórców. Teksty piosenek - oparte o słowa Papieża Polaka - powstały w wyniku pracy 3 osób związanych blisko z naszym zespołem.

 

“WOŁANIE”. To modlitwa grzesznika. Wielu z nas nosi w sercu gorące pragnienie spotkania z Miłością, z Bogiem, a jednocześnie boryka się z poczuciem niegodności i nie wie, jak sobie z nim poradzić. Dlatego pragniemy wołać do Tego, który zna odpowiedź, który zawsze nas wysłucha... stąd Jezu, zabierz mnie w Twoją modlitwę… 

 

“OPOWIEŚĆ”. Miłość i każdy jej przejaw jest darem Boga, który trzeba odkryć i za niego dziękować. W utworze podejmujemy próbę interpretacji sztuki Karola Wojtyły - „Przed sklepem jubilera”. 

 

“TO MIŁOŚĆ”. Zrodziła się w ciszy lasu, na trasie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. W udręce wędrówki o wiele łatwiej przyszło się zbliżyć do cierpiącego Jezusa. Boga, który wybrał śmierć z powodu miłości. Dlatego w tej piosence wołamy: Mogłeś uciec gdzieś, zostałeś / Mogłeś poddać się, nie chciałeś

 

“WSZYSTKO CZEGO PRAGNĘ”. Stęsknione serce marzy o tym, by zanurzyć się w spotkaniu z Chrystusem. To wyznanie płynące z doświadczenia osoby, która odnalazła źródło szczęścia. Bożą obecność.

 

“POWIEDZ PANIE”. On ma do dyspozycji cały świat. Jest Bogiem wszelkiego stworzenia. Dlaczego zatem zabiega o moje serce? Dlaczego walczy o moją bliskość? Utwór to oczekiwanie strudzonego dziecka na odpowiedź Ojca. 

 

“JESTEM CAŁY TWÓJ”. Modlitwa totalnego zawierzenia wobec Maryi, do której Ojciec Święty zwracał się słowami: „I ja chcę być Totus Tuus. Wiem, że to jest ufność, aż do krwi, ale ufam i kocham”.

 

“STUDNIA”. Upadki zdarzają nam się przez całe życie. Niekiedy trudno się z nich podźwignąć, odnaleźć nadzieję na kolejny etap podróży. On daje na to proste rozwiązanie. Receptę złożoną ze słów: powrót do źródła

 

“ODDAJĘ CI MOJE SERCE”. Świadomość, że wszystko co posiadamy pochodzi od Niego wyzwala wdzięczność. Świadectwo, które usłyszymy w tym utworze to deklaracja przylgnięcia sercem do Boga. 

 

“DUCHU PRZYJDŹ”. Głośno wołamy „Przytul i ulecz” to, z czym jeszcze nie potrafimy sobie poradzić. Ta pieśń to apel o współudział Ducha Świętego. Zaproszenie do pomocy tam, gdzie pojawia się strach. 

 

“CUD”. Tak trudno ponownie otworzyć serce, które zostało zranione. Zwłaszcza wobec osoby, która tego zranienia dokonała. Przed tym samym wyzwaniem stanął prorok Ozeasz. Bóg polecił mu poślubić niewierną kobietę, wołając: „Idź, pokochaj jeszcze raz”. O tym właśnie jest nasza płyta.

 

Muzyka

Cel

Jest wiele serc, które nie tyle nie usłyszały nigdy o Jezusie, a nie usłyszały nigdy tego, że jest On realny, bliski, a Jego miłość naprawdę zmienia wszystko. Wiele osób myśli, że są zbyt pogubione, że nie są warte miłości Boga. To było też naszym doświadczeniem. Jednak kiedy otworzyliśmy się na Jego łaskę, obudziła się w nas gotowość do głoszenia. Do obwieszczania światu, że wszyscy jesteśmy stworzeni do tego, by kochać!

Aby o naszej misji mogło usłyszeć jak najwięcej osób, pragniemy
zaprosić Cię do współtworzenia tej płyty. Łącznie potrzebujemy 50 tysięcy złotych.

Dzięki zbiórce pierwszych 35 tysięcy, uda nam się pokryć koszt:

  • kompozycji, aranżacji oraz produkcji utworów,
  • realizacji nagrań w dwóch studiach nagraniowych (m.in. w studio Polskiego Radia - nagrania 20 osobowej orkiestry oraz wokalistów),
  • mixu i masteringu utworów.

Kolejne 15 tysięcy przeznaczymy na:

  • stworzenie projektu graficznego płyty,
  • wytłoczenie płyt (4000 tys. sztuk),
  • realizację oraz postprodukcję materiałów promocyjnych,
  • nagranie teledysku do jednego z utworów.

Jan Paweł II powiedział, że “Wraz z odkryciem Chrystusa na nowo, jeżeli jest ono autentycznym odkryciem, rodzi się pragnienie niesienia Go innym. Gdy doświadczysz Jego Miłości nie sposób się tym nie dzielić! To właśnie pragniemy uczynić. 

 

Muzyka

Autor / zespół projektowy

Rozproszeni po całej Polsce, z różnymi historiami życia, wrażliwością serc i głosami, tworzymy zespół „TYLKO TY”, który w 2013 roku został wyłoniony spośród stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Tak właśnie rozpoczęła się nasza muzyczna droga, a jednocześnie historia długoletnich przyjaźni. W tych działaniach od samego początku prowadził nas kompozytor i dyrygent Hubert Kowalski.

 

Już od 7 lat koncertujemy w Polsce i za granicą. Wystąpiliśmy w kilku telewizyjnych koncertach, śpiewając m.in. u boku Mateusza Ziółko, Justyny Steczkowskiej, Olgi Szomańskiej, Haliny Frąckowiak, Piotra i Krzysztofa Cugowskiego, Piotra Barona i wielu innych cenionych artystów. W 2016 roku zagraliśmy kilka koncertów podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Ważnym dla nas był także występ podczas gali wręczania nagród TOTUS TUUS na Zamku Królewskim w Warszawie czy gościnny udział w III Międzynarodowym Festiwalu „Alleluja, czyli Happy Day”.

 Muzyka


I tak kolejne godziny prób, koncerty i lata tej wspólnej muzycznej drogi, zrodziły w nas pragnienie, które dojrzewało i doprowadziło nas do tego momentu! Do roku 2020, w którym obchodzimy 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, bez którego nie byłoby Fundacji, a bez niej nie byłoby nas. Nie potrafimy bardziej wyrazić wdzięczności, która przepełnia nasze serca niż poprzez muzykę. 

Nagrody

#1- nagroda 25 zł lub więcej  - mailowe podziękowanie dla darczyńcy,

#2 -nagroda 50 zł lub więcej  - płyta w wersji cyfrowej + mailowe podziękowanie,

#3 -nagroda 100 zł lub więcej - płyta CD + płyta w wersji cyfrowej + mailowe podziękowanie,

#4- nagroda 150 zł lub więcej - płyta CD + lekcja wokalu z Martą Dywicką lub piana z Mateuszem Banasiukiem,

#5 - nagroda 250 zł lub więcej - lekcja wokalu z Martą Dywicką lub piana z Mateuszem Banasiukiem + płyta CD + płyta w wersji cyfrowej + mailowe podziękowanie,

#6- nagroda 500 zł lub więcej - 2 lekcje wokalu lub 2 lekcje piana + płyta CD + płyta w wersji cyfrowej + wersja akustyczna jednego z utworów + podziękowanie,

#7 - nagroda 700 zł lub więcej - 2 lekcje wokalu i 2 lekcje piana + 2 płyty CD + płyta w wersji cyfrowej + akustyczna wersja utworu + podziękowanie,

#8 - nagroda 1000 zł lub więcej - 3 lekcje wokalu i 3 lekcje piana + 2 płyty + wersja mp3 + wersja akustyczna 1 utworu + podziękowanie,

#9 - nagroda 1500 zł lub więcej  - koncert akustyczny Marty Dywickiej i Mateusza Banasiuka + 3 płyty CD + płyta w wersji cyfrowej,

#10 - nagroda 2500 zł lub więcej - akustyczny koncert zespołu „Tylko Ty” (6 wokali + piano) + 5 płyt CD + wersja cyfrowa płyty.

#11 - nagroda 3500 zł lub więcej - MECENAT - logo i podziękowanie na okładce płyty + 5 płyt CD + wersja cyfrowa płyty.

 

Muzyka

Dlaczego chcemy zrealizować ten projekt?

Marzymy o tym, żeby głosić Królestwo Boże na miarę jakości, jakiej godny jest nasz Pan! Bóg niejednokrotnie potwierdzał, że ta płyta nie jest naszym pomysłem. Wierzymy, że to Jego pragnienie, które pozwolił nam odczytać i w którym nas prowadzi. 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia tego projektu. Dzięki hojności Twojego serca i serc wielu darczyńców ta płyta ma szansę odpowiedzieć na wołanie tych, którzy szukają miłości.

 

Muzyka

Zaufaj i działaj

Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.