Podziel się dobrem

„Podziel się dobrem” – to kampania promująca nasz portal KatolikWspiera.pl. Skąd to hasło? Nasz przekaz jest bardzo prosty - chcemy dzielić się dobrem na różne sposoby, wspólnie tworząc piękne dzieła. Dobro przecież pochodzi od Boga, a dzielenie się nim sprawia, że możemy mieć realny wpływ na życie własne oraz innych ludzi. Wystarczy tak niewiele, by nawet najdrobniejszy gest przerodził się w lawinę dobra. Czasami będzie to modlitwa, czasami uśmiech, innym razem zwykła pomoc, a niekiedy wsparcie finansowe twórców i pomysłodawców, którzy pragną działać na chwałę Bożą. 

Do udziału w naszej kampanii zaprosiliśmy wyjątkowe osoby. Jedną z nich jest Dominika Figurska – aktorka filmowa i teatralna, która na co dzień, oprócz odgrywania wielu wspaniałych ról w filmach i spektaklach oraz pracy w telewizji, aktywnie udziela się w różnych projektach o charakterze ewangelizacyjnym i społecznym. Jej wielkie serce i niezwykła osobowość zainspirowały nas, by razem tworzyć kampanię „Podziel się dobrem”. W filmiku promocyjnym Dominika mówi: „Teraz naprawdę możesz zrobić coś wyjątkowego, wstać z kanapy i zacząć budować lepszy świat. Wystarczy, że wejdziesz na KatolikWspiera.pl i wspomożesz dowolnie wybrany przez siebie projekt. Każdy Twój wkład jest na wagę Nieba”. I jak tu nie czynić dobra, skoro razem możemy tak wiele?

Drugą cudowną osobą, którą zaprosiliśmy do kampanii „Podziel się dobrem” jest Małgosia Hutek - wspaniała wokalistka i kompozytorka, autorka płyty pt. ”Psalmy”. Jej twórczość to w pełni wykorzystanie ogromnego talentu, którym obdarzył ją Pan Bóg. Co ciekawe, wspomniana wcześniej płyta powstała dzięki działaniom crowdfundingowym! 
Małgosia podkreśla w naszym filmiku, że: ”Słowa mają moc. Przez całe życie wypowiadamy ich setki, tysiące, miliony. Potrafią dać nadzieję i dodać skrzydeł. Ale jeszcze większą moc mają czyny i realne wsparcie. Sama tego doświadczyłam, dlatego zachęcam Was z całego serca do zaangażowania i wspierania”. Czy jej słowa nie są dla nas zaproszeniem do dzielenia się dobrem? Oczywiście, że tak! Wierzymy, że myśli Małgosi zainspirują wiele osób do tworzenia wspaniałych dzieł muzycznych (i nie tylko), a darczyńców do ich wspierania. 

Podziel się dobrem!

 

Zaufaj i działaj

Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.