udasie.pl poleca
Muzyka Chrzanów
"Na Skrzydłach Wiary i Rozumu" - Debiutancka Płyta plus nagranie teledysku

Wstęp


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Kochani bracia i siostry. Od dłuższego czasu pracuje we mnie pomysł nagrania tego co w duszy mej gra. Po wielu latach mej przygody z muzyką narodziło się pragnienie podzielenia się owocami, mając nadzieje, że forma i treści zawarte w piosenkach  zachęcąMuzyka nas wszyskich do refleksji i zatrzymania się, oraz zadumy nad tym kim jesteśmy, po co jesteśmy, oraz dokąd zmierzamy.
Bóg Przemienił moje życie i stałem się innym człowiekiem. Historia mego nawrócenia i nawracania się na co dzień trwa od około, 6 lat poprzedzona latami walki o zmianę mego serca i stylu życia. Od tego czasu śpiewam i gram na Chwałę Bożą ,dając świadectwo po więzieniach na kursach  "Alpha"itp. w tej chwili jestem we wspólnocie osób stanu wolnego "Grupa 33". Powstało we mnie pragnienie dzielenia się piosenkami, które Bóg pomógł mi zrobić. Projekt ten łączy piosenki mówiące zarówno o Bożej Miłości jak i o tej naszej "ludzkiej". Z początku pomysły na piosenki amatorsko nagrane w domu zamieszczałem na youtube pod hasłem GregorKa -"Modlitwa", "Wyobraź Sobie" czy "Blisko Tak"- piosenek jest 8,a docelowo na płycie będzie co najmniej 10, może 12. Teraz czuję ze sytuacja i Bóg zapraszają mnie do poproszenia o wsparcie finansowe nagrania tego materiału w profesjonalnym studio .(Koszt przybliżony to 15 tys. zł. razem z teledyskiem promującym płytę ) Z Bożym pozdrowieniem Grzegorz Kłeczek.
https://pl.aleteia.org/2020/06/15/zyl-w-mysl-slow-sex-drugs-rocknroll-dzis-mowi-zylem-w-piekle-i-bog-mnie-z-niego-wyciagnal-wywiad/?fbclid=IwAR3E6KoMMBFGAXS_REbyCl8ryntOh2eZWK2PdVajAvvqtv06W2PTum4IqxQ

Opis projektu


Od dłuższego czasu czułem wielka pustkę w swoim sercu, czułem że nie jestem do końca sobą i że muszę coś w swoim życiu zmienić..zatrzymać się..zadać sobie podstawowe pytania..w miare upływającch lat, moje wnetrze, Muzyka a co za tym idzie i muzyka zaczeły ewoluować.
Utwory, które znajdą się na płycie są jak już wspomniałem na youtube, pod hasłem GregorKa, w formie amatorskich nagrań jako "pomysły na piosenki". Czeka mnie dużo pracy, gdyż wszedłem już do studia zaczynając nagrywać tzw. "RYBKI" (wokale i gitary prowadzące - konstrukcje piosenek) .Wierzę że Bóg poprowadzi ten projekt tak, abym też zaprosił do współpracy muzyków towarzyszacych tym nagraniom. Jednakże wiekszość pracy (80%) spoczywa na moich barkach.

Cel


Celem tej płyty jest nie tylko refleksja nad naszym życiem. Płyta ta mam nadzieje pozwoli mi koncertować, głosic Ewanelię, w dalszym ciągu skuteczniej dzielić się swoim świadectwem nawrocenia, pomoże mi rozwinąć skrzydła (nie zakopywać talentu) , zaistnieć w szerszym gronie osób wierzących, ale i tych, którzy poszukują własnej drogi duchowej.
Grzegorz Kłeczek - "Na skrzydłach wiary i rozumu"
CEL 1.
- Nagranie płyty w profesjonalnym studio
- Mix & mastering 10-12 utworów
Koszt około 5 tys. zł.
Cel 2.
- Wyprodukowanie 1 tysiąca sztuk płyt CD, wraz z projekcją okładki na płytę
- Nagranie teledysku do jednego z trzech utworów promujących płytę"Na skrzydłach wiary i rozumu".
Koszt 10 tys. zł.
Docelowo teledysk bedzie udostępniony dla państwa na youtube promujac płytę

Autor / zespół projektowy

Muzyka Nazywam sie Grzegorz Kłeczek, jestem kawalerem i także byłym muzykiem znanego polskiego zespołu rockowego. Mieszkam od urodzenia w malowniczym mieście Chrzanów ( Małopolska) i wobecnym czasie od ponad 25 lat prowadzę od podstaw i nie tylko naukę gry na gitarach; klasycznej, akustycznej, elektrycznej oraz basowej. Obok muzyki mam wiele czynnych pasji takich jak gotowanie, sport (piesze wycieczki, także górskie, wycieczki rowerowe, pływanie).Muzyka

Dlaczego chcemy zrealizować ten projekt?

Muzyka Mocno wierze w to, że piosenki które pomógł mi zrobić Pan Bóg płyną z głębi serca i  mają dotrzeć do większego grona w dobrej jakości i że powinienem robić to co kocham i to co jest potrzebne i robić to dobrze, aby nie zakopywać talentów, które podarował nam nasz Tatuś.

Zaufaj i działaj

Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.