SERCE NA MIARĘ | Kanał Youtube

Wstęp

Cześć ! 

Jestem studentką ostatniego roku studiów magisterskich na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Moją główną specjalizacją jest Projektowanie Ubioru. Świat mody, urody od zawsze przyciągał moją uwagę, a Pan Bóg uświadomił mnie, że każda z kobiet nosi w sobie piękno złożone w naszych sercach i pokazał jak pięknym ukoronowaniem tego świata są kobiety. Niestety bardzo wiele z nas traci swoją wartość już za czasów dzieciństwa. Wszystkie przykre doświadczenia sprawiły, że zamknęłyśmy się na nasze dary, który przygasły. Dlatego zostałam zaproszona przez Jezusa by dzielić się drogą, którą mnie prowadzi w odkrywaniu kobiecości ukazując swoje zainteresowania.

Projekty internetowe

Opis projektu

Moim pragnieniem jest tworzenie filmów o tematyce makijażowej, modowej i vlogowej aby dzielić się swoim życiem z Bogiem w codzienności. Pragnę pokazać Jego zainteresowanie w najdrobniejszych rzeczach, które nas uszczęśliwają i wyjść do tych z Was, które nie czują się "wystarczająco dobre". Chcę przedstawiać kobiety, które pełniąc swoje powołanie z ogromnym sercem działają dla Królewstwa Bożego spełniając swoje marzenia.

Na kanale będą pojawiały się filmy dotyczące codzienności, mody, urody jak i te o tematyce duchowej. Jestem otwarta na pomysły Ducha Świętego ! 

 

Cel

Celem projektu jest uzbieranie kwoty, która pozwoli mi na zakup podstawowej kamery, mikrofonu i statywu na kółkach. Są to rzeczy bez, których ciężko prowadzić kanał samemu. Sprzęt używany do tej pory był sprzętem pożyczanym od innych osób. Kamera, którą wybrałam pozwoli mi na tworzenie treści samodzielnie i zwiększenie jakości kanału. 

 

Autor / zespół projektowy

Joanna Jóźwiak - założyciel kanału HEART FOR MEASURE - SERCE NA MIARĘ 

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC1Sa8HMrVkdLJawTPJWlp0w/featured

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/heartformeasure/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/heartformeasure/?modal=admin_todo_tour

Projekty internetowe

Projekty internetowe

Nagrody

#1 - 25zł lub więcej - podziękowania w formie mailowej 

#2 - 50zł lub więcej - podziękowania w formie mailowej  plus podziękowania w napisach końcowych  

#3 - 100zł lub więcej - podziękowania osobiste w odcinku vlogowym na YouTube plus podziękowania w napisach końcowych 

#4 - 150zł lub więcej - podziękowania osobiste w odcinku vlogowym na YouTube plus podziękowania w napisach końcowych plus upominek ewangelizacyjny

UWAGA:

Otrzymanie nagrody nr. 1 wymaga podania adresu e-mail a otrzymanie nagrody nr. 4 wymaga podania adresu do wysyłki upominku. Oba adresy trzeba wpisać w momencie płatności w rubryce "Twój komentarz do organizatora projektu". 

 

Dlaczego chcemy zrealizować ten projekt?

Chcę realizowac ten projekt by nieść Słowo Boże do młodych dziewczyn i kobiet. Ukazać Boga żyjąego razem z nami w codzienności. Dzielić się swoimi zainteresowaniami i pasjami.

Projekty internetowe

Zaufaj i działaj

Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.